Świąteczne kolędowanie

11 grudnia przedszkolaki z naszego przedszkola wzięły udział w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek pod hasłem "Święta, święta, czas kolędowania"

Przegląd został zorganiziwany przez Niepubliczne Przedszkole "Smyk" w Babicach. Wzięły w nim udział dzieci

z przedszkoli z terenu Gminy Oświęcim i miasta Oświęcimia.

Nasze przedszkole było reprezentowane przez Liwię Drabek i Lenę Środa z grupy "Marynarzy". Dziewczynki zaśpiewały pastorałkę "Gloria - śpiewają dzieci".

W konkursie wszyscy uczestnicy otrzymali I miejsce gdyż wybór był bardzo trudny. Pięknie wykonywane utwory wprowadzały w świąteczny nastrój, przybliżały nadchodzące święta. Dzieci wykonywały także pracę plastyczną "Świąteczna choinka", która także stała się pamiątką ze wspólnego spotkania.

Liwia i Lenka za pięknie wykonaną piosenkę otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Gratulujemy !