"Zielony dzień"

21 marca przedszkolaki z naszego przedszkola witały wiosnę w kolorach zieleni

W pierwszym dniu wiosny w naszym przedszkolu zrobiło się bardzo zielono ponieważ dzieci przyszły  do przedszkola ubrane w zielone kolory.

Przedszkolaki na swoich salach bawiły się przy piosenkach o tematyce wiosennej, rozwiązywały różnego rodzaju zadania, które miały na celu utrwalenie poznanych dotychczas treści przyrodniczych związanych z nadchodzącą nową porą roku. Przedszkolaki wykonywały także kolorowe - zielone - prace plastyczne.

Po zakończeniu zabawy w salach kolorowy, wesoły korowód z Marzanną na czele wyruszył nad strumyk, aby staropolskim obyczajem pożegnać zimę. Ze spaceru wróciliśmy z kolorowym gaikiem pełni wiosennego nastroju, który dał się zauważyć

w całym naszym przedszkolu.

Podczas naszego spaceru spotkaliśmy Wójta Gminy Oświęcim pana Mirosława Smolarka, który towarzyszył nam aż nad sam strumyk. Wiosenny nastrój wesołej zabawy panował aż do końca dnia.