Uroczyste spotkanie starszaków

26 czerwca odbyło się uroczyste spotkanie starszaków z okazji zakończenia roku szkolnego.

26 czerwca był dniem bardzo wyjątkowym, uroczystym i wzruszającym, gdyż odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego i pożegnania starszaków. Spotkanie ze starszakami odbyło się w plenerze, przy Domu Ludowym w Porębie Wielkiej.

Cztery lata w przedszkolu szybko minęły. Był to czas niezwykły i niezapomniany. Dzieci z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata. Za nami trudny czas kiedy nie mogliśmy się zobaczyć, dlatego tym bardziej miło było nam się razem spotkać po tak długiej przerwie.

W uroczystości pożegnania uczestniczył cały personel przedszkola na czele z panią dyrektor oraz zaproszeni goście - "starszaki" i ich rodzice. Na ten dzień przedszkolaki przygotowały wiersze i piosenki pod "zdalnym" okiem swoich nauczycieli i rodziców, które  zaprezentowały na nowo powstałej scenie przy Domu Ludowym.

W ten sposób dzieci mogły wyrazić swoje podziękowanie za trud, wysiłek i pracę pań i rodziciw włożoną

w wychowanie i edukację.

Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Rodzice podziękowali wszystkim paniom za ich pracę

z dziećmi w przedszkolu. Pani Dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola, za ich wyrozumiałość i za to, że tak wspaniale wspierali swoje dzieci w tych ostatnich, trudnych dla wszystkich miesiącach.

 

Pożegnania zawsze są trudne, dlatego ze wzruszeniem, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam Kochani Tropiciele – UDANYCH WAKACJI I POWODZENIA W SZKOLE! 

GALERIA