Wtorek, 8 czerwca 2021

Dzień Dziecka 2021

Dzień dziecka w naszym przedszkolu rozpoczął się po śniadaniu, kiedy to do sal wszystkich grup zawitały kolorowe postacie z bajek ze słodkim poczęstunekiem.

Następnie przedszkolaki wraz ze swoimi paniami udały się do parku, gdzie odbył się piknik, który obfitował w mnóstwo atrakcji. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach zespołowych, miały robione kolorowe tatuaże i rysowały kolorową kredą. Jednak najwięcej radości sprawiły dzieciom zabawy na zamku dmuchanym, gdzie mogły się wyskakać do woli.

Jak to na pikniku, nie mogło oczywiście zabraknąć waty cukrowej. Organizacja tak wspaniałego dnia, odbyła się przy wsparciu Rady Rodziców. W tym szczególnym dniu odwiedził nas Pan Mirosław Smolarek Wójt Gminy Oświęcim - dziękujemy za słodki poczęstunek dla naszych przedszkolaków. Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i uśmiechu!