Nasze sukcesy

27 kwietnia nasze przedszkole uczestniczyło w Gminnym Konkursie Ekologicznym pt. „ Przedszkolak Przyjacielem Zielonej Planety” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Oświęcim organizowanym przez Przedszkole Samorządowe we Włosienicy.

W konkursie wzięli udział przedstawiciele z grpy "Marynarzy" Kacperek Gigoń i Piotruś Kumala. Chłopcy godnie reprezentowali nasze przedszkole wykazując się dużą wiedzą z zakresu ekologii na miarę przedszkolaków - rozwiązywali zagadki, odpowiadali na pytania, wykonali pracę plastyczną. Zaprezentowali także hasło przygotowane w przedszkolu z całą grupą "Przedszkolaki dzielne zuchy - dbają o przyrodę - segregują śmieci, oszczędzają widę!".

Uczestnicy konkursu za swoją wiedzę otrzymali wspaniałe nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy uczestnikom!

Dziękujemy także organizatorom konkursu, za możliwość wspólnej zabawy.