Przedszkole w Porębie Wielkiej ma monitory interaktywne

Dziękujemy za wsparcie finansowe

„Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można zapłacić pieniędzmi, tylko radością, pamięcią i słowem – Dziękuję!”

Te słowa pełne wdzięczności kierujemy do ludzi oraz instytucji o hojnych sercach, które wspierają to, co daje nadzieję na lepszą przyszłość, czyli edukację dzieci. Za okazane wsparcie finansowe dla naszego przedszkola, mogliśmy zakupić 2 monitory interaktywne, dzięki którym możemy realizować wspaniałe programy edukacyjne rozwijające tak ważne kompetencje kluczowe u dzieci.

Serdeczne podziękowania składamy :

- Wójtowi Gminy Oświęcim – Mirosławowi Smolarkowi

- Zastępcy Wójta Gminy Oświęcim - Pani Halinie Musiał

- Zarządowi Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji

Sp. Z o.o.

- S.C. Jadwidze i Zbigniewowi Żmuda, Jolancie i Jerzemu Chałupka, właścicielom Sklepu Spożywczo Przemysłowego „JOLA”

- Firmie: TECH STEROWNIKI II Sp. Z o.o.

- Rada Rodziców Przedszkola Samorządowego w Porębie Wielkiej

Wyrażając swoją wdzięczność za zrozumienie potrzeb naszego przedszkola i wielkie serce, życzymy Państwu wielu sukcesów oraz wszelkiej pomyślności w realizacji życiowych zamierzeń.

DZIĘKUJEMY!!!

Dyrektor, grono pedagogiczne i dzieci z Przedszkola Samorządowego