Konkurs plastyczny "Bożonarodzeniowa bombka" rozstrzygnięty

Dnia 12 grudnia 2013r. komisja konkursowa dokonała oceny prac plastycznych nadesłanych na konkurs. Wybór był bardzo trudny.

W konkursie wzięło udział siedem przedszkoli gminnych. W sumie nadesłano 64 prace.

Komisja konkursowa w składzie:

pani Wiesława Zajas - przedstawiciel Gminnej Biblioteki Publicznej w Porębie Wielkiej

pani Dorota Nowak - dyrektor P.S. w Porębie Wielkiej

pani Renata Gworek - nauczyciel P.S. w Porębie Wielkiej

nagrodziła po dwie prace z każdej placówki, pozostałe prace otrzymały wyróżnienia gdyż wybór był bardzo trudny - każda praca zasługiwała na nagrodę.

Wszystkie prace zostały zaprezentowane podczas wystawy konkursowej "Szopek bożonarodzeniowych" w Domu Ludowym w Porębie Wielkiej w dniu 15.12.2013r. Prace bardzo się podobały i wzbudzały zainteresowanie oglądających.

Nagrodzone prace w okresie świątecznym prezentowane są także w naszym przedszkolu.

W okresie karnawału będzie je można  podziwiać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Porębie Wielkiej.

Bardzo dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich wychowawcom za wzięcie udziału

w konkursie.