Przegląd kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych

W dniu 17 grudnia dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w przeglądzie kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych - "Święta, święta ... czas kolędowania"

Przegląd został zorganiziwany już po raz VIII przez Niepubliczne Przedszkole "Smyk" w Babicach. Wzięło w nim udział dziewięć przedszkoli  z terenu Gminy Oświęcim i miasta Oświęcimia.

Nasze przedszkole było reprezentowane przez Wiktorię Krzemień

i Justynkę Szymańską, które wykonały piosenkę świąteczną "Gwiazdko zaświeć już".

Wszyscy wykonawcy swoimi utworami wprowadzili nas  w świąteczny nastrój. Przybyłe przedszkolaki nie tylko śpiewały ale miały także okazję wykazać się zdolnościami plastycznymi - wykonywały świąteczny wianek.

Wiktoria i Justynka za pięknie wykonaną piosenkę otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Gratulujemy !