Dzień otwarty w przedszkolu

25 lutego odwiedziły nas dzieci, które chcą zostać przedszkolakami. Rodzice wraz z dziećmi mieli okazję zobaczyć całe nasze przedszkole.

Pani dyrektor Renata Krakowczak powitała nowych przedszkolaków i ich rodziców. Poinformowała o warunkach  i sposobie zapisu dziecka do przedszkola na rok szkolny 2019/2020 oraz udzieliła informacji związanych z działalnością naszej placówki . Następnie zaprosiła przybyłych gości do obejrzenia przedszkola oraz do wspólnej zabawy w wybranych salach przedszkolnych.

Wszystkie dzieci znalazły sobie miejsce do zabawy. Z dużym zaangażowaniem wzięły także udział w zajęciach przygotowanych przez nauczycieli - zabawach z chustą animacyjną oraz zajęciach plastycznych. Dzieci miały możliwość wyboru działań plastycznych - mogły stemplować, lepić z masy solnej, wykonywać wesołe zwierzaki, komponować z figur geometrycznych. Zajęcia te wzbudziły duże zainteresowanie. W sali "Marynarzy" czekał na naszych gości słodki poczęstunek i zabawa na interaktywnej macie. 

Czas pobytu w przedszkolu upłynął bardzo szybko w miłej pogodnej atmosferze. Przyszłe przedszkolaki obiecały, że na pewno do nas wrócą. Na pamiątkę spotkania dzieci zabrały do domów wykonane przez siebie prace plastyczne.

GALERIA