Wyjazd do OCK

Wyjazd do OCK Środa, 9 października 2019 8 października przedszkolaki z grupy "Pszczółek", "Marynarzy" i "Tropicieli oglądały w OCK w Oświęcimiu musical pt. „O małej Syrence w niejednej piosence” w wykonaniu aktorów "Teatru Moich Marzeń" z Chorzowa.

Sałatka owocowa - zajęcia praktyczne

Sałatka owocowa - zajęcia praktyczne Środa, 2 października 2019 W ostatnim tygodniu września tematyką zajęć i zabaw w grupie 3-latków była „Jesień w sadzie”. Dzieci poznawały sad - drzewa owocowe i owoce. Poznały również obecne w naszym jadłospisie owoce egzotyczne.

Pokaz tańca towarzyskiego

Pokaz tańca towarzyskiego Czwartek, 26 września 2019 26 września nasze przedszkolaki wzięły udział w pokazie tanecznym.

Spotkanie z policjantem

Spotkanie z policjantem Czwartek, 26 września 2019 25 września przedszkolaki z naszego przedszkola spotkały się z przedstawicielami Powiatowej Komendy Policji w Oświęcimiu.

Pomarańczowy dzień

Pomarańczowy dzień Środa, 25 września 2019 23 września to był dzień wyjątkowy, bo zupełnie pomarańczowy. Pomarańczowe stroje mieliśmy i jesień witaliśmy .

Przedszkolaki świętują

Przedszkolaki świętują Sobota, 21 września 2019 20 września uroczyście obchodziliśmy w naszym przedszkolu "Dzień Przedszkolaka"

Dziękujemy!

Dziękujemy! Środa, 11 września 2019 „Dobrych ludzi nikt nie zapomina” /Safona/ - Dziękujemy Radzie Sołeckiej za dotychczasowe wsparcie

Do przedszkola czas!

Do przedszkola czas! Wtorek, 20 sierpnia 2019 2 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2019/2020 - zapraszamy wszystkie dzieci, które będą uczęszczały do naszego przedszkola.

Udanych wakacji !

Udanych wakacji ! Piątek, 28 czerwca 2019 Na progu tegorocznych wakacji życzymy wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom dobrego i radosnego wypoczynku, samych słonecznych, pięknych i ciepłych dni. Życzymy Wszystkim aby z tegorocznych wakacji wrócili  szczęśliwi,  opaleni, aby z zapałem rozpocząć nowy rok szkolny -

Żółty dzień w przedszkolu

Żółty dzień w przedszkolu Wtorek, 25 czerwca 2019 25 czerwca na powitanie lata w naszym przedszkolu odbyły się podchody. Był to dniem pełnym wrażeń.

archiwum wiadomości