Teatrzyk w przedszkolu

Teatrzyk w przedszkolu Czwartek, 15 lutego 2018 14 lutego przedszkolaki wzięły udział w "Muzycznej podróży po Europie", na którą zaprosili nas aktorzy teatru "Skrzat" z Krakowa

Zajęcia dodatkowe - styczeń

Zajęcia dodatkowe - styczeń Środa, 14 lutego 2018 Zajęcia dodatkowe w miesiącu styczniu

"Tłusty Czwartek"

Piątek, 9 lutego 2018 8 lutego przedszkolaki z wszystkich grup poznawały tradycje związane z "ostatkami" - „Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła” – mówi staropolskie przysłowie.

Rekrutacja do przedszkoli 2018/2019

Rekrutacja do przedszkoli 2018/2019 Piątek, 2 lutego 2018 Kryteria i terminy postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2018/2019 do PRZEDSZKOLI prowadzonych przez Gminę Oświęcim.

Dyżury wakacyjne w przedszkolach

Dyżury wakacyjne w przedszkolach Piątek, 2 lutego 2018 Dyżury wakacyjne w Przedszkolach Samorządowych Gminy Oświęcim w 2018 roku.

Spotkanie z Babcią i Dziadkiem

Spotkanie z Babcią i Dziadkiem Sobota, 27 stycznia 2018 "Kocham mocno Babcię, Dziadka - to nie żarty moi mili, dzisiaj im życzenia składam by sto latek jeszcze żyli". - 24 stycznia w Domu Ludowym w Porębie Wielkiej przedszkolaki gościły swoje Babcie i Dziadków z okazji ich święta.

Bezpieczny przedszkolak

Bezpieczny przedszkolak Środa, 24 stycznia 2018 18 stycznia we wszystkich grupach realizowaliśmy założenia całorocznego cyklu działań "Bezpieczny przedszkolak"

Statut

Statut Środa, 17 stycznia 2018 Statut Przedszkola Samorządowego w Porębie Wielkiej

Bawimy się na balu!

Bawimy się na balu! Czwartek, 11 stycznia 2018 "Bal przedszkolny dzisiaj, wyszły z szafy misie i proszą laleczki do miłej poleczki" - 11 stycznia nasze przedszkolaki zatańczyły w rytmie karnawałowej muzyki.

Teatrztk w przedszkolu

Teatrztk w przedszkolu Wtorek, 9 stycznia 2018 9 stycznia - nasze przedszkolaki obejrzały spektakl teatralny pt. „Strach ma wielkie oczy” w wykonaniu aktorów ze Studia Teatralnego „SKRZAT” z Krakowa.

archiwum wiadomości