Rekrutacja uzupełniająca do przedszkola na rok szkolny 2019/2020

Rekrutacja uzupełniająca do przedszkola na rok szkolny 2019/2020 Poniedziałek, 22 kwietnia 2019 Informujemy, iż rekrutacja uzupełniająca do Przedszkola Samorządowego w Porębie Wielkiej trwać będzie od 23 do 30 kwietnia 2019r. Zapraszamy

Dzień czekolady

Dzień czekolady Wtorek, 16 kwietnia 2019 15 kwietnia nasze przedszkolaki przyłączyły się do tych wszystkich, którzy obchodzili Światowy Dzień Czekolady.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Wesołych Świąt Wielkanocnych Poniedziałek, 15 kwietnia 2019 Idą święta, Wielkanocne idą święta, o tych świętach kurczątko pamięta, w żółte piórka się ubierze wesołe, wśród pisanek będzie biegać po stole.

Spotkanie z Panem Humorkiem

Spotkanie z Panem Humorkiem Sobota, 13 kwietnia 2019 - Nazywam się Pan Humorek, mam wszędzie kolorowy wzorek. Lubię z dziećmi się bawić i magiczne figle im sprawić - 12 kwietnia był dniem wyjątkowym, do przedszkola przybył niezwykły gość – Pan Humorek.

Wystawa prac

Wystawa prac Sobota, 6 kwietnia 2019 W miesiącu marcu w  Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej w Oświęcimiu zostały zaprezentowane prace dzieci z naszego przedszkola na temat "Powitanie wiosny". Jest to wystawka z cyklu „Literackie inspiracje dzieci”. Zapraszamy do obejrzenia naszej wystawki or

Logo

Logo Piątek, 5 kwietnia 2019 Uchwała Nr 12/2018/2019 Rady Pedagogicznej Przedszkola Samorządowego w Porębie Wielkiej\ z dnia 02 kwietnia 2019 r. w sprawie: nowelizacji statutu

Konkurs "Małe talenty"

Konkurs Piątek, 5 kwietnia 2019 Dnia 3 kwietnia 2019 r. nasze przedszkole uczestniczyło w między przedszkolnym konkursie „Małe talenty’ organizowanym przez Przedszkole Samorządowe w Brzezince pod hasłem „Kochamy naszą Ojczyznę”.

Konkurs na stanowisko dyrektora

Konkurs na stanowisko dyrektora Środa, 3 kwietnia 2019 Wójt Gminy Oświęcim ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora SP w Babicach, SP w Porębie Wielkiej, ZSP w Harmężach

Teatrzyk w przedszkolu

Teatrzyk w przedszkolu Sobota, 30 marca 2019 29 marca 2019r. nasze przedszkole kolejny już raz gościło krakowski teatrzyk „Skrzat”, który zaprezentował przedstawienie pt. "O Plastusiu, co zabłądził w borze”.

Gminny konkurs recytatorski

Gminny konkurs recytatorski Piątek, 29 marca 2019 27 marca 2019r. odbył się Gminny Konkurs Recytatorski dla przedszkolaków zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe w Porębie Wielkiej pod hasłem "Piękna nasza Polska cała"

archiwum wiadomości