W Urzędzie Gminy Oświęcim

W Urzędzie Gminy Oświęcim Czwartek, 12 grudnia 2019 11 grudnia grupa "Tropiciele" była z wizytą w Urzędzie Gminy Oświęcim .

Spotkanie z Mikołajem

Spotkanie z Mikołajem Wtorek, 10 grudnia 2019 6 grudnia Przedszkole w Porębie Wielkiej odwiedził długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj

Zajęcia dodatkowe - listopad

Zajęcia dodatkowe - listopad Poniedziałek, 9 grudnia 2019 Zajęcia dodatkowe w miesiącu listopadzie

Spotkanie z górnikiem

Spotkanie z górnikiem Czwartek, 5 grudnia 2019 3 grudnia 2019r. w przedszkolu w Porębie Wielkiej dzieci miały okazję spotkać się z górnikiem.

"Matematyka dla Smyka"

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 W ostatnim tygodniu listopada realizowaliśmy zajęcia z całorocznego cyklu zajęć "Matematyka dla Smyka"

Andrzejki w przedszkolu

Andrzejki w przedszkolu Poniedziałek, 2 grudnia 2019 "Czary – mary, niech się spełnią andrzejkowe czary" - w piątek 29 listopada w naszym przedszkolu odbyła się zabawa andrzejkowa.

Dobroczynna Bombka Bożonarodzeniowa

Dobroczynna Bombka Bożonarodzeniowa Piątek, 29 listopada 2019 Nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział w konkursie „ Dobroczynna Bombka Bożonarodzeniowa”

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia Środa, 27 listopada 2019 "Pokochaj pluszowego misia, on przyjacielem dzieci jest..." - 25 listopada wszystkie przedszkolaki świętowały "Dzień Pluszowego Misia"

Teatrzyk "Skrzat"

Teatrzyk Sobota, 23 listopada 2019 22.11.2019 r. gościliśmy w naszym przedszkolu teatrzyk „Skrzat” z Krakowa. Dzieci miały okazję obejrzeć bajkę „Cztery mile za piec” M. Konopnickiej.

W naszym przedszkolu!

W naszym przedszkolu! Piątek, 22 listopada 2019 W roku szkolnym 2019/2020 w naszym przedszkolu będziemy kolejny raz realizować międzynarodowy projekt edukacyjny - "MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY - Czytające przedszkolaki"

archiwum wiadomości