Spektakl teatralny

Spektakl teatralny Poniedziałek, 23 maja 2022 "O chłopcu, który strach pokonał"

Czyste powietrze wokół nas

Czyste powietrze wokół nas Wtorek, 17 maja 2022 Tropiciele uczestniczyli w cyklu zajęć w ramach Programu Przedszkolnej Edukacji Antynikotynowej " Czyste Powietrze Wokół Nas"

Nasze sukcesy

Nasze sukcesy Niedziela, 15 maja 2022 13 maja przedszkolaki z naszego przedszkola brały udział w Gminnym Konkursie "Śpiewająco poznaję Polskę - VI edycja Polskiej Niezapominajki"

Nasze sukcesy

Nasze sukcesy Niedziela, 15 maja 2022 27 kwietnia nasze przedszkole uczestniczyło w Gminnym Konkursie Ekologicznym pt. „ Przedszkolak Przyjacielem Zielonej Planety” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Oświęcim organizowanym przez Przedszkole Samorządowe we Włosienicy.

Dyżur wakacyjny

Dyżur wakacyjny Wtorek, 10 maja 2022 Zapisy na dyżur wakacyjny

Zajęcia dodatkowe - "Pszczółki" - kwiecień

Zajęcia dodatkowe - Poniedziałek, 9 maja 2022 "Pszczółki" - Interaktywnie z Misiem Maurycym - kwiecień