Pożegnanie starszaków

Czas pożegnać się z przedszkolem - na wakacje czas! - 19 czerwca uroczyście żegnaliśmy się z przedszkolem.

Już minął rok szkolny, czas żegnać  się z przedszkolem i przedszkolakami, którzy już od września będą chodzić do szkoły. Dzieci z młodszych grup przygotowały dla nich niespodziankę - wiersze, piosenki oraz upominki.

Wszystkie dzieci otrzymały z okazji zakończenia roku szkolnego kolorowe  książeczki, które wręczyła im pani dyrektor, a zakupione zostały z funduszy Rady Rodziców. Grupa starszaków otrzymała także dyplomy

i pamiątkowe medale uczestnictwa w zajęciach na lodowisku.

 

W drugiej części uroczystości, która odbyła się o godzinie 1300 uczestniczyli rodzice naszych absolwentów, przedstawiciele Rady Rodziców oraz personel przedszkola. . 

Starszaki wierszem, tańcem i piosenką żegnały się z przedszkolem. Dziękowały całemu personelowi przedszkola,

a w szczególności swoim nauczycielom za trud i opiekę. Na pamiątkę pobytu w przedszkolu nasi absolwenci otrzymali pamiątkowe dyplomy, książeczki, kubki ze zdjęciem wszystkich starszaków oraz wspaniałe Puchary Ukończenia Przedszkola.

Pani dyrektor Renata Krakowczak podziękowała wszystkim za wspólnie przeżyty rok szkolny, pomoc oraz sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków. Życzyła, aby podczas tegorocznych wakacji wszyscy odpoczęli i w pełni sił wrócili po wakacjach do przedszkola.

Podziękowała także rodzicom za aktywne włączanie się w życie przedszkola oraz pomoc w podejmowanych przedsięwzięciach. Szczególne podziękowania skierowała w stronę całej  Rady Rodziców.

GALERIA