Piknik Rodzinny

1 czerwca odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany dla dzieci i rodziców z okazji ich święta.

Wielkie świętowanie dnia rodziny rozpoczęła Pani dyrektor Renata Krakowczak, która powitała wszystkich gości. Swoją obecnością zaszczycił nas pan wójt  - Mirosław Smolarek, który następnie wygłosił przemówienie. Przybyli również: pani Halina Musiał - zastępca wójta Gminy Oświęcimpani, pani Bernardyna Bryzek - Przewodnicząca Rady Gminy, pani sołtys Maria Brombosz oraz pani Agata Michalska - dyrektor CUW. Po powitaniu zebranych, na scenę wkroczyły przedszkolaki rozpoczynając wspaniały pokaz pięknych, kolorowych tańców i piosenek o rodzinie. Po występach dzieci udały się pod skrzydła swoich rodziców, aby razem mogli korzystać z atrakcji i niespodzianek jakie dla nich przygotowano. W ofercie pikniku znalazły się: bańki mydlane, loteria fantowa, malowanie na folii, kredowe szaleństwo, zabawy na dmuchancach, wata cukrowa, popcorn, grill, pyszne ciasta, pokaz samochodów i wiele innych atrakcji. To było bardzo udane popołudnie, któremu towarzyszyło wiele wrażeń,  moc atrakcji i piękna słoneczna pogoda.